אודות עד 500

 

"עד 500" הוא אתר מבית חברת "מונה טורס בע"מ". החברה הוקמה בשנת 1981, והיא אחת מחברות התיירות המובילות בישראל. "מונה טורס" הינה חברה בהתאחדות סוכני הנסיעות בישראל ובאיגוד הבינלאומי IATA לתחבורה האווירית. בנוסף, החברה היא הנציגה הבלעדית בישראל של הארגון הבינלאומי I.T.P - ארגון בו חברים משרדי נסיעות מכל העולם.

 

"עד 500" הוא אתר חדשני המציע שירותי תיירות ונופש הכוללים חבילות נופש במחירים הזולים ביותר- עד $500 למגוון יעדים ברחבי העולם. המערכת המתקדמת שלנו מאפשרת מציאת חבילות זולות, ומחירים שהם למעלה מ-$500 לא יוצגו באתר.

 

אתר האינטרנט של החברה הוא אתר תיירות מתקדם ומאובטח ברמה גבוהה השומר על פרטיות הלקוח, ומאפשר רכישה מקוונת ללא חשש. האתר מספק שירותי נסיעות- מגוון חבילות נופש הכוללות טיסות, בתי מלון ולעתים העברות משדה התעופה.

מזמינים אתכם ליהנות מרכישת חבילות נופש בדרך הפשוטה והמתקדמת ביותר.

 

נציגויות של חברות תעופה:

חברת "מונה טורס" היא הנציגה הרשמית בישראל של חברת התעופה "אזרבייג'ן איירליינס". החברה מציעה מגוון רחב של טיסות ברחבי העולם, בדגש על יעדים במדינות חבר העמים. חברת "אזרבייג'ן איירליינס" מפעילה מטוסים חדשניים ומרווחים המעניקים חוויית טיסה נהדרת.

 

חברת "מונה טורס" היא הנציגה הרשמית בישראל של חברת התעופה "אורל איירליינס". החברה מפעילה 6 קווים ישירים מישראל לרוסיה, ליעדים מוסקבה, סוצ'י, סנט פטרסבורג, יקטרינבורג, סמרה וקרסנודאר. החברה מבצעת טיסות פנים ברחבי רוסיה וטיסות חוץ בין-לאומיות רבות.

לחברה 43 מטוסי איירבוס בגדלים שונים, והיא מפעילה את צי המטוסים החדיש ביותר ברוסיה.

 

צברנו עשרות שנות ניסיון ואלפי לקוחות מרוצים, את כל הידע והניסיון נשמח להעמיד לשירותיכם!